Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Citigo - jaki jest

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Citigo - jaki jest

    Jak się Wam lub waszym połowom jeździ Citigo? Jakie to autko jest. Ja ja tylko odbiorę i pojeżdżę - to napiszę.
    Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
    pozdrawiam - Darek

  • #2
    Moja w półtora roku zrobiła 35kkm i niczego innego nie chce. Parę razy robiłem podchody, żeby zmienić na coś większego bo robi 100km dziennie. Nie i koniec...
    Pali 5/100km i jest bardziej przestronny niż mogło by się wydawać.
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Przejechalem up!'em prawie 30.000 km w niecale dwa lata. Auto rewelacyjne. Spalanie malutkie. Totalnie bezawaryjne.

      ps. trzeba tylko pamietac, ze bieg wsteczny wrzuca sie najpierw poprzez wbicie go w dol i dopiero potem przelozenie, a czesc osob po prostu na sile wrzucala wsteczny nie czytajac instrukcji i narzekali na skrzynie biegow - kiedys to bylo na skoda forum.

      Auto moim zdaniem ideal do miasta. Najlepsze male auto, ktore wcale nie jest takie male - ma przestronne wnetrze i calkiem spory o dziwo bagaznik.

      Skoda Citigo to to samo wiec mysle ze bedziecie zadowoleni z zakupu.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Czyli nie pomyliłem się. Wygląda na sympatyczne autko i raczej takie będzie. To wyszło tak spontanicznie. Nasze stare Polo zaczynało już pokazywać pazurki, więc padł pomysł zmiany na coś używanego. I na parkingu pod Decathlonem stoimy z żoną i młodym, a tu podjeżdża obok nas Citigo. Zagadałem do żony i zainteresowała się. Ładny, więc jak się podoba to do przeglądania wyprzedaży. I już wtedy od ręki podjęliśmy decyzję.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Sąsiad ma i chwali to autko
          Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
          Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
            Czyli nie pomyliłem się. Wygląda na sympatyczne autko i raczej takie będzie. To wyszło tak spontanicznie. Nasze stare Polo zaczynało już pokazywać pazurki, więc padł pomysł zmiany na coś używanego. I na parkingu pod Decathlonem stoimy z żoną i młodym, a tu podjeżdża obok nas Citigo. Zagadałem do żony i zainteresowała się. Ładny, więc jak się podoba to do przeglądania wyprzedaży. I już wtedy od ręki podjęliśmy decyzję.
            Hehe, to podobnie bylo z nami - tez w sumie tak zesmy kupili - patrzac z czystej ciekawosci na targach motoryzacyjnych w Gdansku wlasnie na Citigo, ale wybralismy ostatecznie up! (roznica w cenie na korzysc Skody byla niewielka). Gdybym mial jezdzic tylko po miescie to sensu innego auta w ogole nie widze, a nawet na trasie auto sprawdzalo sie calkiem sprawnie, prawde mowiac niewiele sie roznilo (jesli w ogole) w prowadzeniu niz moja Skoda Fabia II. Naprawde to auto moim zdaniem moze byc na lata i to praktycznie bez awarii, bo tam sie nie ma co psuc. Moj student, ktory pracuje jako kierownik w VW w Gdansku od przyjmowania aut na service mowil mi ze VW up! to najmniej awaryjny obecnie VW, a jego totalne przeciwienstwo to obecny Passat....
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              Mały i prosty powinien być mało awaryjny. Bez wodotrysków też ma swoje zalety.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Żona przez ponad 2 lata zrobiła 25kkm, Większość po mieście. Niedużym, ale jednak krótkie odcinki dają o sobie znać - spalanie średnie na motostacie 6,07. Co do miejsca w środku: z przodu całkiem dużo jak na takiego malucha, z tyłu, wiadomo, dzieci się zmieszczą
                W trasy też Citigo wyruszało. Np do Niemiec 1000km w jedna stronę całą rodziną na ferie. A ile weszło do bagażnika to nikt nie uwierzy
                Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego autka, jedynie na gwarancji była wymieniana stopka anteny.
                Ostatnio edytowany przez Aras; 4746.

                Komentarz


                • #9
                  Od jutra i my się będziemy nim cieszyć
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam od miesiąca funkel nówkę. Miejsca z przodu więcej niż w mojej octavi. Wprawdzie silnik 1.0 na gazie ale na zbiorniku przejeżdżam 500 km. Autko super.

                    PIS to kretyni

                    Komentarz


                    • #11
                      Zgadzam się w 100%
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X